PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32052}

Opętanie

Possession
6,5 2 722
oceny
6,5 10 1 2722
Opętanie
powrót do forum filmu Opętanie

Chociaż powinno być więcej Jeremy'ego i Jennifer niż Gwyneth i Aarona. Po prostu aktorsko ta pierwsza para była lepsza, dużo lepsza. Fajna była scena z Ashem i jego córką.

ocenił(a) film na 9
Veda12

Bardzo żalowałam gdy sceny z Jeremy'm i Jennifer kończyły się i zastępowali ich Aaron i Gwyneth. Chodziło o sympatię, estetykę, ciekawszy wątek i aktorstwo. Ogólnie proporcje mogłyby byc inne.

Ale i tak film bardzo mi się podobał, nawet mimo tych dysproporcji.

ocenił(a) film na 9
Mirabilisa

Zgadzam się, wątek Christabel i Asha był ciekawszy. Kolejna genialna rola Jennifer Ehle. Jennifer jest moją ulubioną aktorką, a oglądając ten film jeszcze bardziej ją polubiłam.

IzaBella

właśnie Jennifer jest świetną aktorką ;) równiez bardzo ją lubię Pozdrówki ;)

ana_lucia_cortez

Szkoda, ze interesy zaszkodzily temu filmowi. Na pierwszym planie wspolczesna para, ktorej brakowalo chemii, kiedy moznaby troszke wiecej filmu poswiecic Christabel i Ashowi.

użytkownik usunięty
IzaBella

Dokładnie - Ehle była tu świetna, podobnie Northam, no i w ogóle wątek romansowy między nimi dużo bardziej skomplikowany, pełen napięć i namiętności... Do tego tak smakowicie przedstawiony... ;) Uczta filmowa, zdecydowanie.

Co do drugiej pary: Za Paltrow nie przepadam generalnie, choć może i jest dobra aktorką, ale nie lubię jej mimiki... Eckhart generalnie powinien popracować nad warsztatem. W rolach drugoplanowych nie jest zły, ale w glównych, moim zdaniem, się nie sprawdza... No i fakt, że chemii między nimi nie było, chociaż może i się starali... Cóż...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones