Aaron Eckhart

Aaron Edward Eckhart

7,6
19 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Eckhart

szkoda, ze mu tak twarz skasowali w Batmanie

horovitz

troche szkoda... ale świetnie zagrał te role :D

horovitz

wkurzał mnie ten jego dołek w brodzie xD
ale pasował na takiego 'superbohatera'

paper_moon

komuś musieli skasować:)

paciek

Świetnie zagrał!
A ten jego oczodół...xD

Arno

Po pierwsze z takimi obrażeniami twarzy wyłbyś z bólu non-stop. Po drugie - zostawienie tego tak jak jest (otwarta rana) to po krótkim czasie infekcja, gangrena i śmierć (swoją drogą tak poparzony człowiek je przez rurkę przez wiele tygodni). Jednym słowem Dent ma w tym "realistycznym" Batmanie nadludzkie możliwości.

horovitz

mi się nie podobało że była tak mało realistyczna, ale taki film. gorsza była jego tapeta na twarzy, niepotrzebne to ale cóż.

horovitz

genialnie zagrał... moim zdaniem Nolan dobrze wymyślił tę 'transformację' Denta. przynajmniej miał pomysł, jak 'wprowadzić do gry' Twoface... Szkoda tylko, że epizod właśnie z Twoface był dość krótki...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
horovitz

Dla mnie Eckhart był obok Ledgera najjaśniejszą gwiazdą "Mrocznego rycerza".
Dałem tej produkcji 10/10, ale musicie zrozumieć, że od dziecka byłem fanem komiksów i ocena jest troszkę wynikiem zachwytu dotyczącego śmiałej i dość wiernej adaptacji przygód "obrońcy Gotham". Fantastyczny Joker, wspaniały Twoface (nie Dent, ale właśnie jego kolejne wcielenie).
Nie zrozumie tego nikt, kogo nie fascynowały przygody tzw. superbohaterów.

horovitz

hahahaha :D trafne stwierdzenie :D faktycznie zgadzam sie z wami że wątek DWIE TWARZE był odrażający ale za to świetnie zagrany i poruszający :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones