Henry Ian Cusick

8,1
6 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Ian Cusick

NOrmlanie uwielbiam go sluchac, ma swietny akcent!!!! JAk melodia dla moich uszu:P "Hello brother"

ankkaaa

Totalnie się zgadzam! To 'brother' ktoś powinien nagrać i zrobić z tego hit :)

użytkownik usunięty
ankkaaa

ten facet to jednak ktoś więcej niż Desmond z "Lost":)

ankkaaa

Niezmiernie denerwuje mnie, kiedy ludzie zachwyacają się aktorem po jednej roli, ba, spłycaja cały jego dorobek. Henry to nie tylko Desmond, do cholery!

Chociaż pokuszę się o stwierdzenie, że lepszego Desa wybrać nie mogli, prawda? ^^

użytkownik usunięty
nejasz

ano- nie mogli :)

co do szkockiego akcentu- spróbujcie się z takim dogadac (Henry, jako aktor, ma dobrą dykcję, więc on się nie liczy)- ja nie wiem jak Szkoci dogadują się między sobą :)

ankkaaa

ooo tak.. jako fanka brytyjskiego akcentu popieram!!

opuncja

to nie jest żadnen brytyjski akcent tylko SZKOCKI !

A że skzocki akcent świecntie brzmi to swoją drogą ;- )))

specxyz

W ogóle nie istnieje coś takiego jak brytyjski akcent. Należy rozróżnić angielski, szkocki, walijski i irlandzki.

użytkownik usunięty
Levanter

"W ogóle nie istnieje coś takiego jak brytyjski akcent."

A może pogadamy trochę o Received Pronunciation, Standard English, albo
Estuary English? :P Typowo brytyjski akcent to RP, można go usłyszeć np.
w podręcznikach z tzw. "native speakers".

"Należy rozróżnić angielski, szkocki, walijski i irlandzki."

Akurat szkocki, walijski i irlandzki to wszystko odmiany angielskiego,
podobnie jak amerykański (w profesjonalnym nazewnictwie General American
English).

Levanter

Zdecydowanie w Wielkiej Brytanii jest więcej akcentów niż tu wymienione. W samej Anglii można kilka wyróżnić, ale dużo ludzi, szczególnie obcokrajowców nie lubie akcentu mieszkancow Birmingham :)

specxyz

Hmmm...jak dla mnie koleś jest akcentowa mieszanką;) To zdecydowanie nie jest czysty szkocki! Wystarczy porównać akcent Henry'ego z akcentem aktorów (i rodowitych Szkotów) takich jak: Billy Boyd (np. Władca Pierścieni) czy Billy Connolly (znany szkocki komik, wystąpił mn. w 'Boondock Saints).

specxyz

Wbrew pozorom to nie jest typowo szkocki akcent. Co prawda brzmi podobnie, ale jest bardziej... doszlifowany, bardziej melodyjny. No po prostu "ugrzeczniony". Jeżeli posłuchalibyście kilka minut pierwszego lepszego szkota z ulicy to założę się, że niewiele zrozumielibyście z tego ciągu paplaniny. Sam mam z tym kłopot, mimo że mieszkam w Edynburgu już dwa lata. Na szczęście większość szkotów zmienia akcent na angielski, jeżeli ich się o to poprosi :P

ankkaaa

oj to prawda... moglabym go sluchac godzinami :D

ankkaaa

Bardzo seksowny i hipnotyzujący akcent :p. To utalentowany aktor.
Jak dla mnie to wystaraczjąco pokazał to w loście,ale pewnie potrafi więcej :P.
Poza tym może teraz, po lościku, zobaczymy go w wielu filmach.
Super byłoby go zobaczyć w teatrze (gdzie grał dotychczas) na żywo :O hihih. Pozdrawiam. :).

ankkaaa

Zgadzam się w 100% :) jak ogląda się film z napisami jest zupełnie inaczej... i o wiele lepiej :D

elfka77

No koleś ma idealny akcent :)

Kwic

no z tym akcentem to wymiata. Uwielbiam jak się wkurzy - wtedy fajnie klnie - np. jak mówi - "oh, bloody hell" - boskie to jest:-0

ankkaaa

ten akcent to nie szkocki !!!! typowo angielski jedyne co szkockie w jego akcencie to "aj"

krisp1

kurcze, nie zwracałam uwagi na jego akcent. Tylko " It doesn't matter" mnie zastanawiało. * It doesn't mattA"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones