Jennifer Ehle

Jennifer Anne Ehle

7,3
7 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Ehle

Najlepsza Elizabeth Bennet, ze wszystkich ekranizacji "Dumy i Uprzedzenia", gra z taka lekksocia, poprostu nie da sie jej nie lubiec. Jest calkowicie taka jak sobie wyobrazalam Lizzy. Pozdrawiam!!!

LeNa__

zgadzam się...ona i Firth zagrali wspaniale !! Ma bardzo ciekaą urodę...

LeNa__

W "Duma i Uprzedzenie" wygląda ładniej niż filmowa Jane. Bardzo dobrze gra.
Zgadzam się,że jest najlepszą Lizzy;)

LeNa__

Znowu się zgadzamy. Była stworzona do tej roli. Podziwiam jej naturalność, tym mnie ujęła. Wspaniała Lizzy! Pozdrawiam.

LeNa__

Ja tez się przyłączam najlepsza w roli Lizzy.Uwielbiam DiU.

LeNa__

Zgadzam sie choc najladniejsza wydaje mi sie jednak filmowa Jane ;-)

LeNa__

Była fantastyczna jako Lizzy, po prostu jak wyjęta z książki, BAFTA naprawdę jej się należała. Szkoda tylko że Knightley która umiejętnościami jej do pięt nie dorasta dostała nominacje do Oscara i Złotego Globu. Przedtem myślałam że Keira jest lepsza, ale to nieprawda: Ehle pokazała to "coś", tą klasę Lizzy, a Keira tego nie pokazała.

użytkownik usunięty
LeNa__

A widziałyście ją w filmie "Opętanie" (Possession)? Pięknie tam wyglądała i wspaniale zagrała, polecam!

LeNa__

Boska jako Lizzy! Keira Knightley 100% gorsza, niewiele talentu, zero podobieństwa. A Jennifer plus Colin = bajka !! :D

LeNa__

Zgadzam się z wami. Jennifer to idealna Elizabeth, zagrała wspaniale i właśnie tak sobie wyobrażałam Lizzy. Razem z Colinem stworzyli super parę, wypisz wymaluj książkowi Elizabeth Bennet i Fitzwilliam Darcy:)

Megi_12

Zgadzam się ze wszystkim ;)

Pozdro ;)

Ithilien

Cudowna Lizzy. Jennifer stworzona jest do tego typu ról. Uwielbiam ją też w "Opętaniu".Mam nadzieję, że dostanie kiedyś Oscara bo zasłużyła na niego jak mało kto.

IzaBella

a moim zdaniem niecudowna Lizzie w wykonaniu Ehle.

Aniass_La_Ct

Rewelacyjna jako Elizabeth Bennet, a Colin mistrzowski jako an Darcy. Podsuma - razem IDEALNE odwzorowani postaci książkowych :)

LeNa__

no baaaa! nie ma lepszej Lizzy ;) pozdrawiam ;)

ana_lucia_cortez

to oczywiste...nie am lepszej Lizzy... a Colinzagrał świetnie Darcy'ego...
niue ma porównania z innymi wersjami...;)
pozdrawiam...;D

epatsis

Według mnie była najładniejszą kobietą w filmie. Ale to tylko moje skromne zdanie;)

The_Slayer

Ale na poczatku nie podobala mi sie, musialam troche sie przyzwyczaic, zeby sie "zakochac". Zupelnie jak Darcy:)

agatask

Zdecydowanie była ładniejsza od Jane !! Zgadzam sięz wszystkimi, nie będę oryginalna, ale ona po prostu była BOSKA w tej roli !!! Milion razy lepsza od Keiry, a Firth, jako Mr.Darcy ->cudoo !! Moja ulubiona DiU. POzdrawiam fanów !!!
:***

CoRnELiA_

Na początku, jak ją zobaczyłam w roli Lizzy nie bardzo pasowała do mojego wyobrażenia tej postaci, ale po obejrzeniu całego serialu nie widzę lepszej aktorki do tej roli. Rewelacyjna!

krewzewschodu

tak samo ja myslałam na początku. Ale Jennifer potrafiła wczuć się idealnie w charakter Lizzy. Keira nie miała w sobie tej szczerej radości, była trochę zbyt dumna :)

LeNa__

o taak! najlepsza!<krótki><krótki><krótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones